אודות

קבוצת מורפוזיס היא חברת יזמות נדל"ן למגורים, המתמחה בהתחדשות עירונית.
הקבוצה הוקמה על ידי השותפים גדעון תדמור, רותי תדמור ושבתאי פישמן, שלושתם בעלי ניסיון מקצועי של למעלה מ – 30 שנה בענף הנדל"ן בישראל. שלושת השותפים שיתפו פעולה לאורך השנים תחת קורת הגג של חברת הנדל"ן הציבורית 'כהן פיתוח'. פעילותם המשותפת בעולם הנדל"ן כללה, בין היתר, יזמות וניהול פרויקטים רבים ברחבי הארץ, בהיקף של מאות יחידות דיור ושכונות מגורים כגון "רמות השרון" בהוד השרון, "אם המושבות" בפ"ת, בנוסף פעילות נדל"ן בפולין
.

בשנת 2012 גדעון רותי ושבתאי הרחיבו את פעילותם בענף הנדל"ן ונכנסו גם לתחום ההתחדשות העירונית במגוון רחב של פרויקטים כגון פינוי בינוי, תמ"א 38 חיזוק – בניה על בניין קיים וכן תמ"א 38/2 הריסה ובניה. פעילות ההתחדשות העירונית התבצעה ומבוצעת באמצעות קבוצת מורפוזיס ומאז 2016 החברה בונה וצוברת פרויקטים משמעותיים בעלי היקפים רחבים בתחום ההתחדשות העירונית. הקבוצה פועלת בערים הגדולות באזור המרכז, בהן תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בת ים, חולון, רעננה, הרצליה, הוד השרון, כפר סבא. בין הפרויקטים הבולטים בתחום ההתחדשות העירונית של בעלי הקבוצה ניתן למנות את שכונת רמות, מגדלי רמות השרון ומגדלי אם המושבות שבנייתם הושלמה. בין הפרויקטים הבולטים בתחום ההתחדשות העירונית ניתן למנות את פרויקט פינוי בינוי ברחוב נחל הבשור ביפו – פרויקט מורכב, במתחם הכולל 128 דירות קיימות, שעתידות לקום במקומן כ – 450 יח"ד חדשות.

ניסיונה הנרחב והמגוון של קבוצת מורפוזיס, לצד הרזומה העשיר של שותפי הקבוצה בענף הנדל"ן, מאפשרים את שיתופי הפעולה שמקיימת הקבוצה עם נשות ואנשי המקצוע המובילים בכל תחומי העשייה הכרוכים בפרויקטים אלה.

איתנות פיננסית ושירות כערך עליון

מורפוזיס נהנית מאיתנות פיננסית ומהיכרות רבת שנים עם תחום הבנקאות. השילוב בין הונה, נסיונה רב השנים, וקשריה של הקבוצה עם המערכת הבנקאית מבטיח קבלת ליווי פיננסי ומתן ערבויות ובטוחות בנקאיות, הנדרשות להבטחת זכויות בעלי הדירות.

מורפוזיס רואה לנגד עיניה את טובת הדיירים בכל עת, ולכן השירות מהווה עבורה ערך עליון בתהליך, כמו גם מתן תשומת לב מרבית לכל פרויקט. קברניטי החברה רואים בפעילות החברה התחייבות אישית כלפי לקוחות ובעלי הדירות, ולפיכך הם אלו המובילים את פגישות המו"מ והחתירה להסכם באופן ישיר, אישי ובגובה העיניים.

החברה פועלת בשילוב ייחודי בין אופי של חברת בוטיק משפחתית לזו הנהנית מאיתנות פיננסית של חברה גדולה.

MORPHOSIS

אמינות

ניסיון

עוצמה